Categorie archief: Uitslagen

Uitslagen alle wedstrijden

Algemeen Klassement RvMN 2015

Algemeen Klassement Ronde van Midden Nederland 2015

# Nr. Renner Ploeg Tijd +
1. 14 Pardini Olivier Veranda Willems CT 4.40’21”
2. 11 Billé Gaëtan Veranda Willems CT 4.40’21”
3. 15 Premont Christophe Veranda Willems CT 4.40’21”
4. 12 Calleeuw Joeri Veranda Willems CT 4.40’21”
5. 18 Van Der Haeghen Ruben Veranda Willems CT 4.40’21”
6. 16 Reus Kai Veranda Willems CT 4.40’21”
7. 36 Opie Chris One Pro Cycling 4.40’25” 4″
8. 33 Bialoblocki Marcin One Pro Cycling 4.40’25” 4″
9. 35 Mould Jonathan One Pro Cycling 4.40’25” 4″
10. 34 Hunt Joshua One Pro Cycling 4.40’25” 4″
11. 37 Williams Peter One Pro Cycling 4.40’25” 4″
12. 57 Stien Adrian Aas Team Joker 4.40’31” 10″
13. 51 Borgersen Reidar Bohin Team Joker 4.40’31” 10″
14. 55 Laengen Vegard Stake Team Joker 4.40’31” 10″
15. 56 Lindau Philip Team Joker 4.40’31” 10″
16. 108 van Rhee Joey Cycling Team Jo Piels 4.40’36” 15″
17. 102 Bosman Gert-Jan Cycling Team Jo Piels 4.40’36” 15″
18. 101 Bakker Stephan Cycling Team Jo Piels 4.40’36” 15″
19. 106 Rodenburg Tim Cycling Team Jo Piels 4.40’36” 15″
20. 103 Hoekstra Jochem Cycling Team Jo Piels 4.40’36” 15″
21. 104 Poutsma Stefan Cycling Team Jo Piels 4.40’36” 15″
22. 107 te Stroet Rens Cycling Team Jo Piels 4.40’36” 15″
23. 67 Van Reyten Joachim Lotto Soudal U23 4.40’41” 20″
24. 62 Frison Frederik Lotto Soudal U23 4.40’41” 20″
25. 168 Wirtgen Tom Leopard Development Team 4.40’43” 22″
26. 164 Krieger Alexander Leopard Development Team 4.40’43” 22″
27. 161 Feiereisen Kevin Leopard Development Team 4.40’43” 22″
28. 165 Plarre Matthias Leopard Development Team 4.40’43” 22″
29. 163 Konig Marco Leopard Development Team 4.40’43” 22″
30. 167 Vanden Bak Laurent Leopard Development Team 4.40’43” 22″
31. 84 Cortina Ivan Garcia AWT GreenWay 4.40’45” 24″
32. 86 Kasperkiewicz Przemyslaw AWT GreenWay 4.40’45” 24″
33. 85 Guerin Alexis AWT GreenWay 4.40’45” 24″
34. 22 Budding Martijn Rabobank Development Tm 4.40’47” 26″
35. 21 Bol Cees Rabobank Development Tm 4.40’47” 26″
36. 25 Havik Piotr Rabobank Development Tm 4.40’47” 26″
37. 26 Korevaar Merijn Rabobank Development Tm 4.40’47” 26″
38. 27 Lenderink Peter Rabobank Development Tm 4.40’47” 26″
39. 24 de Vries Hartthijs Rabobank Development Tm 4.40’47” 26″
40. 28 Meijers Jeroen Rabobank Development Tm 4.40’47” 26″
41. 4 Looij Andre Roompot Oranje Peloton 4.40’49” 28″
42. 2 de Vries Berden Roompot Oranje Peloton 4.40’49” 28″
43. 208 Landa Oscar Team Coop-Oster Hus 4.40’53” 32″
44. 203 Galta Frederik Strand Team Coop-Oster Hus 4.40’53” 32″
45. 204 Hagen Krister Team Coop-Oster Hus 4.40’53” 32″
46. 206 Hoelgaard Markus Team Coop-Oster Hus 4.40’53” 32″
47. 207 Jensen August Team Coop-Oster Hus 4.40’53” 32″
48. 201 Blikra Havaard Team Coop-Oster Hus 4.40’53” 32″
49. 76 Vereecken Nicolas Team3M 4.40’55” 34″
50. 75 Van Speybroeck Tim Team3M 4.40’55” 34″
51. 77 Vermeulen Emiel Team3M 4.40’55” 34″
52. 31 Barker Yanto One Pro Cycling 4.40’55” 34″
53. 71 Degreve Martijn Team3M 4.40’55” 34″
54. 78 Vingerling Michael Team3M 4.40’55” 34″
55. 73 Peyskens Dimitri Team3M 4.40’55” 34″
56. 118 Riesebeek Oscar Metec-TKH CT p/b Mantel 4.40’57” 36″
57. 113 Gmelich Meijling Jarno Metec-TKH CT p/b Mantel 4.40’57” 36″
58. 117 Krul Stef Metec-TKH CT p/b Mantel 4.40’57” 36″
59. 132 Bokeloh Jonas SEG Racing 4.40’59” 38″
60. 131 Biermans Jenthe SEG Racing 4.40’59” 38″
61. 137 van den Berg Julius SEG Racing 4.40’59” 38″
62. 136 Jiang Zhi Hui SEG Racing 4.40’59” 38″
63. 93 Cecchin Alberto Roth Skoda 4.41’01” 40″
64. 95 Pasqualon Andrea Roth Skoda 4.41’01” 40″
65. 97 Tomio Giacomo Roth Skoda 4.41’01” 40″
66. 96 Thalmann Roland Roth Skoda 4.41’01” 40″
67. 1 Asselman Jesper Roompot Oranje Peloton 4.41’01” 40″
68. 141 Bakker Dennis Parkhotel Valkenburg CT 4.41’02” 41″
69. 148 Zanotti Marco Parkhotel Valkenburg CT 4.41’03” 42″
70. 125 Meijers Daan CT Join’s-De Rijke 4.41’03” 42″
71. 124 Hereijgers Kobus CT Join’s-De Rijke 4.41’03” 42″
72. 147 van den Berg Jim Parkhotel Valkenburg CT 4.41’03” 42″
73. 121 de Greef Robbert CT Join’s-De Rijke 4.41’03” 42″
74. 126 van Reek Timon CT Join’s-De Rijke 4.41’03” 42″
75. 8 van Goethem Brian Roompot Oranje Peloton 4.41’04” 43″
76. 105 Reinders Elmar Cycling Team Jo Piels 4.41’05” 44″
77. 158 van Schip Jan Willem Baby Dump Cyclingteam 4.41’05” 44″
78. 13 De Bondt Dries Veranda Willems CT 4.41’05” 44″
79. 155 Kers Koos Jeroen Baby Dump Cyclingteam 4.41’05” 44″
80. 153 Dijkstra Martijn Baby Dump Cyclingteam 4.41’05” 44″
81. 182 Brochner Nicolai Riwal Platform CT 4.41’07” 46″
82. 188 Von Folsach Casper Riwal Platform CT 4.41’07” 46″
83. 247 Stronks Ivo Sensa-Kanjers v Kanjers 4.41’09” 48″
84. 245 Schouten Daan Sensa-Kanjers v Kanjers 4.41’09” 48″
85. 246 Schreurs Mark Sensa-Kanjers v Kanjers 4.41’09” 48″
86. 6 van Empel Etienne Roompot Oranje Peloton 4.41’10” 49″
87. 65 Pols Ruben Lotto Soudal U23 4.41’10” 49″
88. 7 van Ginneken Sjoerd Roompot Oranje Peloton 4.41’10” 49″
89. 48 Stewart Thomas Madison Genesis 4.41’11” 50″
90. 45 McNally Mark Madison Genesis 4.41’11” 50″
91. 46 Northey Michael James Madison Genesis 4.41’11” 50″
92. 43 Holohan Liam Madison Genesis 4.41’11” 50″
93. 162 Jensen Kristian Haugaard Leopard Development Team 4.41’12” 51″
94. 166 Schlechter Pit Leopard Development Team 4.41’12” 51″
95. 226 Lindenburg Jim WV De Jonge Renner 4.41’13” 52″
96. 224 de Kort Bram WV De Jonge Renner 4.41’13” 52″
97. 197 Nielsen Jesper Odgaard Team ColoQuick 4.41’15” 54″
98. 196 Lund Christian Nyvang Team ColoQuick 4.41’15” 54″
99. 214 Meewisse John NWV Groningen 4.41’17” 56″
100. 218 Timmermans Justin NWV Groningen 4.41’17” 56″
101. 237 Stöpler Nick UWTC De Volharding 4.41’19” 58″
102. 238 van den Hengel Bob UWTC De Volharding 4.41’19” 58″
103. 74 Sleurs Christophe Team3M 4.41’21” 1’00”
104. 181 Jörgensen Jonas Aaen Riwal Platform CT 4.41’22” 1’01”
105. 134 Havik Yoeri SEG Racing 4.41’28” 1’07”
106. 198 Sörensen Jimmi Team ColoQuick 4.41’30” 1’09”
107. 122 Groen Dex CT Join’s-De Rijke 4.41’31” 1’10”
108. 143 Blokker Joris Parkhotel Valkenburg CT 4.41’33” 1’12”
109. 187 Pedersen Casper Riwal Platform CT 4.41’33” 1’12”
110. 151 Bugter Luuc Baby Dump Cyclingteam 4.41’38” 1’17”
111. 244 Ratering Timon Sensa-Kanjers v Kanjers 4.41’38” 1’17”
112. 241 Houwers Bor Sensa-Kanjers v Kanjers 4.41’38” 1’17”
113. 47 Evans Joe Madison Genesis 4.41’40” 1’19”
114. 222 Bosters Jurriën WV De Jonge Renner 4.41’42” 1’21”
115. 242 Kweldam Nick Sensa-Kanjers v Kanjers 4.41’43” 1’22”
116. 193 Jorgensen Christian Mob Team ColoQuick 4.41’44” 1’23”
117. 185 Mygind Rasmus Riwal Platform CT 4.41’44” 1’23”
118. 235 Nikkels Melle UWTC De Volharding 4.41’48” 1’27”
119. 111 Ariesen Johim Metec-TKH CT p/b Mantel 4.41’51” 1’30”
120. 88 Molly Kenny AWT GreenWay 4.41’51” 1’30”
121. 68 Wouters Enzo Lotto Soudal U23 4.41’51” 1’30”
122. 23 Cornelisse Mitchell Rabobank Development Tm 4.41’51” 1’30”
123. 63 Goolaerts Michael Lotto Soudal U23 4.41’51” 1’30”
124. 156 Sweering Harry Baby Dump Cyclingteam 4.41’51” 1’30”
125. 202 Borresen Magnus Team Coop-Oster Hus 4.41’51” 1’30”
126. 127 Vierhouten Gino Luca CT Join’s-De Rijke 4.41’51” 1’30”
127. 154 Eefting Roy Baby Dump Cyclingteam 4.41’51” 1’30”
128. 186 Moch Kongstad Tobias Riwal Platform CT 4.41’51” 1’30”
129. 227 Snijder Kevin WV De Jonge Renner 4.41’51” 1’30”
130. 144 Graziato Massimo Parkhotel Valkenburg CT 4.41’51” 1’30”
131. 114 Goeree Niels Metec-TKH CT p/b Mantel 4.41’51” 1’30”
132. 53 Jansen Amund Grondahl Team Joker 4.41’51” 1’30”
133. 138 van Dongen Ricardo SEG Racing 4.41’51” 1’30”
134. 115 Hamelink Jasper Metec-TKH CT p/b Mantel 4.41’56” 1’35”
135. 112 Eising Tijmen Metec-TKH CT p/b Mantel 4.41’56” 1’35”
136. 216 Potze Niels NWV Groningen 4.41’56” 1’35”
137. 66 Van Gompel Mathias Lotto Soudal U23 4.41’57” 1’36”
138. 211 Bathoorn Floran NWV Groningen 4.42’02” 1’41”
139. 194 Vorre Louring Aske Team ColoQuick 4.42’23” 2’02”
140. 217 Rijpma Coen NWV Groningen 4.42’23” 2’02”
141. 213 Lindeman Adrie NWV Groningen 4.42’33” 2’12”
142. 94 Eckmann Yannick Roth Skoda 4.42’46” 2’25”
143. 98 Vaccher Andrea Roth Skoda 4.43’14” 2’53”
144. 152 Dielissen Bart Baby Dump Cyclingteam 4.43’43” 3’22”
145. 72 Janssens Jimmy Team3M 4.44’17” 3’56”
146. 248 Verdick Gijs Sensa-Kanjers v Kanjers 4.44’31” 4’10”
147. 225 Kelderman Martin WV De Jonge Renner 4.44’35” 4’14”
148. 146 van Breda Rick Parkhotel Valkenburg CT 4.45’03” 4’42”
149. 92 Brüngger Nico Roth Skoda 4.45’13” 4’52”
150. 212 Harms Jos NWV Groningen 4.45’29” 5’08”
151. 32 Baylis Thomas One Pro Cycling 4.47’01” 6’40”
152. 83 Brockhoff Jan AWT GreenWay 4.47’21” 7’00”
153. 81 Baska Erik AWT GreenWay 4.47’21” 7’00”
154. 223 Cremers Paul WV De Jonge Renner 4.47’33” 7’12”
155. 231 Bley Sidney UWTC De Volharding 4.47’39” 7’18”
156. 41 Cronshaw Matthew Madison Genesis 4.47’47” 7’26”
157. 91 Bresciani Michael Roth Skoda 4.48’06” 7’45”
158. 17 Van Breussegem Elias Veranda Willems CT 4.48’09” 7’48”
159. 183 Jorgensen kasper Linde Riwal Platform CT 4.48’11” 7’50”
160. 184 Morkov. Jesper Riwal Platform CT 4.48’11” 7’50”
161. 82 Bouhanni Rayanne AWT GreenWay 4.48’27” 8’06”
162. 157 Timmermans Tristan Baby Dump Cyclingteam 4.48’27” 8’06”
163. 87 Lehky Roman AWT GreenWay 4.48’27” 8’06”
164. 44 Horton Tobyn Madison Genesis 4.49’02” 8’41”
165. 215 Mensink Rick NWV Groningen 4.49’06” 8’45”
166. 38 Williams Samuel One Pro Cycling 4.49’29” 9’08”
167. 228 van Iersel Youri WV De Jonge Renner 4.49’40” 9’19”
168. 243 Olieman Mark Sensa-Kanjers v Kanjers 4.49’42” 9’21”
169. 116 Kreder Stefan Metec-TKH CT p/b Mantel 4.49’44” 9’23”
Please follow and like us:

Uitslag Etappe 2 Utrecht-Utrecht

Uitslag Etappe 2 Utrecht-Utrecht

# Nr. Renner Ploeg Tijd +
1. 93 Cecchin Alberto Roth Skoda 4.08’28”
2. 36 Opie Chris One Pro Cycling 4.08’28”
3. 4 Looij Andre Roompot Oranje Peloton 4.08’28”
4. 182 Brochner Nicolai Riwal Platform CT 4.08’28”
5. 95 Pasqualon Andrea Roth Skoda 4.08’28”
6. 148 Zanotti Marco Parkhotel Valkenburg CT 4.08’28”
7. 111 Ariesen Johim Metec-TKH CT p/b Mantel 4.08’28”
8. 76 Vereecken Nicolas Team3M 4.08’28”
9. 208 Landa Oscar Team Coop-Oster Hus 4.08’28”
10. 14 Pardini Olivier Veranda Willems CT 4.08’28”
11. 168 Wirtgen Tom Leopard Development Team 4.08’28”
12. 203 Galta Frederik Strand Team Coop-Oster Hus 4.08’28”
13. 197 Nielsen Jesper Odgaard Team ColoQuick 4.08’28”
14. 11 Billé Gaëtan Veranda Willems CT 4.08’28”
15. 97 Tomio Giacomo Roth Skoda 4.08’28”
16. 84 Cortina Ivan Garcia AWT GreenWay 4.08’28”
17. 68 Wouters Enzo Lotto Soudal U23 4.08’28”
18. 63 Goolaerts Michael Lotto Soudal U23 4.08’28”
19. 22 Budding Martijn Rabobank Development Tm 4.08’28”
20. 125 Meijers Daan CT Join’s-De Rijke 4.08’28”
21. 21 Bol Cees Rabobank Development Tm 4.08’28”
22. 226 Lindenburg Jim WV De Jonge Renner 4.08’28”
23. 134 Havik Yoeri SEG Racing 4.08’28”
24. 108 van Rhee Joey Cycling Team Jo Piels 4.08’28”
25. 102 Bosman Gert-Jan Cycling Team Jo Piels 4.08’28”
26. 23 Cornelisse Mitchell Rabobank Development Tm 4.08’28”
27. 88 Molly Kenny AWT GreenWay 4.08’28”
28. 86 Kasperkiewicz Przemyslaw AWT GreenWay 4.08’28”
29. 124 Hereijgers Kobus CT Join’s-De Rijke 4.08’28”
30. 164 Krieger Alexander Leopard Development Team 4.08’28”
31. 75 Van Speybroeck Tim Team3M 4.08’28”
32. 101 Bakker Stephan Cycling Team Jo Piels 4.08’28”
33. 132 Bokeloh Jonas SEG Racing 4.08’28”
34. 15 Premont Christophe Veranda Willems CT 4.08’28”
35. 25 Havik Piotr Rabobank Development Tm 4.08’28”
36. 26 Korevaar Merijn Rabobank Development Tm 4.08’28”
37. 161 Feiereisen Kevin Leopard Development Team 4.08’28”
38. 27 Lenderink Peter Rabobank Development Tm 4.08’28”
39. 6 van Empel Etienne Roompot Oranje Peloton 4.08’28”
40. 247 Stronks Ivo Sensa-Kanjers v Kanjers 4.08’28”
41. 131 Biermans Jenthe SEG Racing 4.08’28”
42. 151 Bugter Luuc Baby Dump Cyclingteam 4.08’28”
43. 57 Stien Adrian Aas Team Joker 4.08’28”
44. 204 Hagen Krister Team Coop-Oster Hus 4.08’28”
45. 106 Rodenburg Tim Cycling Team Jo Piels 4.08’28”
46. 33 Bialoblocki Marcin One Pro Cycling 4.08’28”
47. 242 Kweldam Nick Sensa-Kanjers v Kanjers 4.08’28”
48. 206 Hoelgaard Markus Team Coop-Oster Hus 4.08’28”
49. 77 Vermeulen Emiel Team3M 4.08’28”
50. 137 van den Berg Julius SEG Racing 4.08’28”
51. 214 Meewisse John NWV Groningen 4.08’28”
52. 96 Thalmann Roland Roth Skoda 4.08’28”
53. 51 Borgersen Reidar Bohin Team Joker 4.08’28”
54. 141 Bakker Dennis Parkhotel Valkenburg CT 4.08’28”
55. 28 Meijers Jeroen Rabobank Development Tm 4.08’28”
56. 85 Guerin Alexis AWT GreenWay 4.08’28”
57. 31 Barker Yanto One Pro Cycling 4.08’28”
58. 24 de Vries Hartthijs Rabobank Development Tm 4.08’28”
59. 12 Calleeuw Joeri Veranda Willems CT 4.08’28”
60. 165 Plarre Matthias Leopard Development Team 4.08’28”
61. 163 Konig Marco Leopard Development Team 4.08’28”
62. 7 van Ginneken Sjoerd Roompot Oranje Peloton 4.08’28”
63. 158 van Schip Jan Willem Baby Dump Cyclingteam 4.08’28”
64. 224 de Kort Bram WV De Jonge Renner 4.08’28”
65. 48 Stewart Thomas Madison Genesis 4.08’28”
66. 136 Jiang Zhi Hui SEG Racing 4.08’28”
67. 156 Sweering Harry Baby Dump Cyclingteam 4.08’28”
68. 18 Van Der Haeghen Ruben Veranda Willems CT 4.08’28”
69. 16 Reus Kai Veranda Willems CT 4.08’28”
70. 13 De Bondt Dries Veranda Willems CT 4.08’28”
71. 245 Schouten Daan Sensa-Kanjers v Kanjers 4.08’28”
72. 188 Von Folsach Casper Riwal Platform CT 4.08’28”
73. 127 Vierhouten Gino Luca CT Join’s-De Rijke 4.08’28”
74. 71 Degreve Martijn Team3M 4.08’28”
75. 55 Laengen Vegard Stake Team Joker 4.08’28”
76. 207 Jensen August Team Coop-Oster Hus 4.08’28”
77. 237 Stöpler Nick UWTC De Volharding 4.08’28”
78. 45 McNally Mark Madison Genesis 4.08’28”
79. 202 Borresen Magnus Team Coop-Oster Hus 4.08’28”
80. 122 Groen Dex CT Join’s-De Rijke 4.08’28”
81. 56 Lindau Philip Team Joker 4.08’28”
82. 103 Hoekstra Jochem Cycling Team Jo Piels 4.08’28”
83. 218 Timmermans Justin NWV Groningen 4.08’28”
84. 155 Kers Koos Jeroen Baby Dump Cyclingteam 4.08’28”
85. 35 Mould Jonathan One Pro Cycling 4.08’28”
86. 186 Moch Kongstad Tobias Riwal Platform CT 4.08’28”
87. 2 de Vries Berden Roompot Oranje Peloton 4.08’28”
88. 154 Eefting Roy Baby Dump Cyclingteam 4.08’28”
89. 53 Jansen Amund Grondahl Team Joker 4.08’28”
90. 227 Snijder Kevin WV De Jonge Renner 4.08’28”
91. 67 Van Reyten Joachim Lotto Soudal U23 4.08’28”
92. 104 Poutsma Stefan Cycling Team Jo Piels 4.08’28”
93. 62 Frison Frederik Lotto Soudal U23 4.08’28”
94. 114 Goeree Niels Metec-TKH CT p/b Mantel 4.08’28”
95. 246 Schreurs Mark Sensa-Kanjers v Kanjers 4.08’28”
96. 118 Riesebeek Oscar Metec-TKH CT p/b Mantel 4.08’28”
97. 113 Gmelich Meijling Jarno Metec-TKH CT p/b Mantel 4.08’28”
98. 144 Graziato Massimo Parkhotel Valkenburg CT 4.08’28”
99. 121 de Greef Robbert CT Join’s-De Rijke 4.08’28”
100. 153 Dijkstra Martijn Baby Dump Cyclingteam 4.08’28”
101. 196 Lund Christian Nyvang Team ColoQuick 4.08’28”
102. 107 te Stroet Rens Cycling Team Jo Piels 4.08’28”
103. 126 van Reek Timon CT Join’s-De Rijke 4.08’28”
104. 167 Vanden Bak Laurent Leopard Development Team 4.08’28”
105. 238 van den Hengel Bob UWTC De Volharding 4.08’28”
106. 201 Blikra Havaard Team Coop-Oster Hus 4.08’28”
107. 74 Sleurs Christophe Team3M 4.08’28”
108. 185 Mygind Rasmus Riwal Platform CT 4.08’28”
109. 78 Vingerling Michael Team3M 4.08’28”
110. 117 Krul Stef Metec-TKH CT p/b Mantel 4.08’28”
111. 34 Hunt Joshua One Pro Cycling 4.08’28”
112. 46 Northey Michael James Madison Genesis 4.08’28”
113. 43 Holohan Liam Madison Genesis 4.08’28”
114. 147 van den Berg Jim Parkhotel Valkenburg CT 4.08’40” 12″
115. 1 Asselman Jesper Roompot Oranje Peloton 4.08’40” 12″
116. 181 Jörgensen Jonas Aaen Riwal Platform CT 4.08’43” 15″
117. 198 Sörensen Jimmi Team ColoQuick 4.08’43” 15″
118. 8 van Goethem Brian Roompot Oranje Peloton 4.08’43” 15″
119. 73 Peyskens Dimitri Team3M 4.08’28”
120. 187 Pedersen Casper Riwal Platform CT 4.08’54” 26″
121. 235 Nikkels Melle UWTC De Volharding 4.08’57” 29″
122. 222 Bosters Jurriën WV De Jonge Renner 4.08’57” 29″
123. 66 Van Gompel Mathias Lotto Soudal U23 4.08’57” 29″
124. 105 Reinders Elmar Cycling Team Jo Piels 4.08’57” 29″
125. 47 Evans Joe Madison Genesis 4.08’57” 29″
126. 162 Jensen Kristian Haugaard Leopard Development Team 4.08’57” 29″
127. 166 Schlechter Pit Leopard Development Team 4.08’57” 29″
128. 193 Jorgensen Christian Mob Team ColoQuick 4.08’57” 29″
129. 65 Pols Ruben Lotto Soudal U23 4.08’57” 29″
130. 244 Ratering Timon Sensa-Kanjers v Kanjers 4.08’57” 29″
131. 241 Houwers Bor Sensa-Kanjers v Kanjers 4.08’57” 29″
132. 216 Potze Niels NWV Groningen 4.09’07” 39″
133. 213 Lindeman Adrie NWV Groningen 4.09’10” 42″
134. 143 Blokker Joris Parkhotel Valkenburg CT 4.09’10” 42″
135. 211 Bathoorn Floran NWV Groningen 4.09’13” 45″
136. 94 Eckmann Yannick Roth Skoda 4.09’23” 55″
137. 115 Hamelink Jasper Metec-TKH CT p/b Mantel 4.09’27” 59″
138. 112 Eising Tijmen Metec-TKH CT p/b Mantel 4.09’27” 59″
139. 217 Rijpma Coen NWV Groningen 4.09’34” 1’06”
140. 194 Vorre Louring Aske Team ColoQuick 4.09’36” 1’08”
141. 98 Vaccher Andrea Roth Skoda 4.10’41” 2’13”
142. 37 Williams Peter One Pro Cycling 4.08’28”
143. 138 van Dongen Ricardo SEG Racing 4.08’28”
144. 152 Dielissen Bart Baby Dump Cyclingteam 4.11’06” 2’38”
145. 225 Kelderman Martin WV De Jonge Renner 4.11’50” 3’22”
146. 248 Verdick Gijs Sensa-Kanjers v Kanjers 4.11’50” 3’22”
147. 72 Janssens Jimmy Team3M 4.11’50” 3’22”
148. 146 van Breda Rick Parkhotel Valkenburg CT 4.12’40” 4’12”
149. 212 Harms Jos NWV Groningen 4.12’40” 4’12”
150. 92 Brüngger Nico Roth Skoda 4.12’40” 4’12”
151. 183 Jorgensen kasper Linde Riwal Platform CT 4.14’48” 6’20”
152. 184 Morkov. Jesper Riwal Platform CT 4.14’48” 6’20”
153. 223 Cremers Paul WV De Jonge Renner 4.14’48” 6’20”
154. 231 Bley Sidney UWTC De Volharding 4.14’48” 6’20”
155. 17 Van Breussegem Elias Veranda Willems CT 4.14’48” 6’20”
156. 91 Bresciani Michael Roth Skoda 4.14’51” 6’23”
157. 83 Brockhoff Jan AWT GreenWay 4.15’04” 6’36”
158. 82 Bouhanni Rayanne AWT GreenWay 4.15’04” 6’36”
159. 32 Baylis Thomas One Pro Cycling 4.15’04” 6’36”
160. 41 Cronshaw Matthew Madison Genesis 4.15’04” 6’36”
161. 87 Lehky Roman AWT GreenWay 4.15’04” 6’36”
162. 157 Timmermans Tristan Baby Dump Cyclingteam 4.15’04” 6’36”
163. 81 Baska Erik AWT GreenWay 4.15’04” 6’36”
164. 215 Mensink Rick NWV Groningen 4.16’17” 7’49”
165. 228 van Iersel Youri WV De Jonge Renner 4.16’17” 7’49”
166. 44 Horton Tobyn Madison Genesis 4.16’19” 7’51”
167. 243 Olieman Mark Sensa-Kanjers v Kanjers 4.16’19” 7’51”
168. 116 Kreder Stefan Metec-TKH CT p/b Mantel 4.16’21” 7’53”
169. 38 Williams Samuel One Pro Cycling 4.17’32” 9’04”

Renners opgegeven

3 Kerkhof Tim Roompot Oranje Peloton
5 Slik Ivar Roompot Oranje Peloton
42 Holmes Matthew Madison Genesis
64 Krigbaum Mathias Lotto Soudal U23
135 Jakobsen Fabio SEG Racing
142 Beukeboom Dion Parkhotel Valkenburg CT
145 Stroetinga Wim Parkhotel Valkenburg CT
192 Herforth Jensen Dennis Team ColoQuick
195 Madsen Jakob Gye Team ColoQuick
205 Hausken Jabobsen Tormod Team Coop-Oster Hus
221 Bos Maikel WV De Jonge Renner
232 de Vries Roel UWTC De Volharding
233 Geserick Ocko UWTC De Volharding
234 Koeman Bjorn UWTC De Volharding
236 Schmidt Yondi UWTC De Volharding
Please follow and like us:

Uitslag Ploegentijdrit RvMN 2015

Uitslag Ploegentijdrit Ronde Van Midden Nederland

Organisator
De Stichting Wielerpromotion Midden Nederland Etappe
29-08-2015 Ploegentijdrit
Gemiddelde snelheid winnaar
52.692 km/h Afstand
28 0km Aanvang
15h00

Plaats Nr. Renner Ploeg Tijd +

1. 12 Calleeuw Joeri Veranda Willems CT .31’53” 824
2. 15 Premont Christophe Veranda Willems CT .31’53” 824
3. 18 Van Der Haeghen Ruben Veranda Willems CT .31’53” 824
4. 16 Reus Kai Veranda Willems CT .31’53” 824
5. 11 Billé Gaëtan Veranda Willems CT .31’53” 824
6. 14 Pardini Olivier Veranda Willems CT .31’53” 824
7. 36 Opie Chris One Pro Cycling .31’57” 600 4″
8. 37 Williams Peter One Pro Cycling .31’57” 689 4″
9. 32 Baylis Thomas One Pro Cycling .31’57” 689 4″
10. 35 Mould Jonathan One Pro Cycling .31’57” 689 4″
11. 38 Williams Samuel One Pro Cycling .31’57” 689 4″
12. 33 Bialoblocki Marcin One Pro Cycling .31’57” 689 4″
13. 34 Hunt Joshua One Pro Cycling .31’57” 689 4″
14. 57 Stien Adrian Aas Team Joker .32’03” 579 10″
15. 55 Laengen Vegard Stake Team Joker .32’03” 579 10″
16. 56 Lindau Philip Team Joker .32’03” 579 10″
17. 51 Borgersen Reidar Bohin Team Joker .32’03” 579 10″
18. 105 Reinders Elmar Cycling Team Jo Piels .32’08” 974 15″
19. 108 van Rhee Joey Cycling Team Jo Piels .32’08” 974 15″
20. 103 Hoekstra Jochem Cycling Team Jo Piels .32’08” 974 15″
21. 106 Rodenburg Tim Cycling Team Jo Piels .32’08” 974 15″
22. 101 Bakker Stephan Cycling Team Jo Piels .32’08” 974 15″
23. 104 Poutsma Stefan Cycling Team Jo Piels .32’08” 974 15″
24. 107 te Stroet Rens Cycling Team Jo Piels .32’08” 974 15″
25. 102 Bosman Gert-Jan Cycling Team Jo Piels .32’08” 974 15″
26. 64 Krigbaum Mathias Lotto Soudal U23 .32’13” 001 20″
27. 67 Van Reyten Joachim Lotto Soudal U23 .32’13” 001 20″
28. 62 Frison Frederik Lotto Soudal U23 .32’13” 001 20″
29. 65 Pols Ruben Lotto Soudal U23 .32’13” 001 20″
30. 162 Jensen Kristian Haugaard Leopard Development Team .32’15” 409 22″
31. 165 Plarre Matthias Leopard Development Team .32’15” 409 22″
32. 168 Wirtgen Tom Leopard Development Team .32’15” 409 22″
33. 163 Konig Marco Leopard Development Team .32’15” 409 22″
34. 166 Schlechter Pit Leopard Development Team .32’15” 409 22″
35. 161 Feiereisen Kevin Leopard Development Team .32’15” 409 22″
36. 164 Krieger Alexander Leopard Development Team .32’15” 409 22″
37. 167 Vanden Bak Laurent Leopard Development Team .32’15” 409 22″
38. 83 Brockhoff Jan AWT GreenWay .32’17” 537 24″
39. 86 Kasperkiewicz Przemyslaw AWT GreenWay .32’17” 537 24″
40. 81 Baska Erik AWT GreenWay .32’17” 537 24″
41. 84 Cortina Ivan Garcia AWT GreenWay .32’17” 537 24″
42. 85 Guerin Alexis AWT GreenWay .32’17” 537 24″
43. 25 Havik Piotr Rabobank Development Tm .32’19” 048 26″
44. 24 de Vries Hartthijs Rabobank Development Tm .32’19” 050 26″
45. 26 Korevaar Merijn Rabobank Development Tm .32’19” 280 26″
46. 21 Bol Cees Rabobank Development Tm .32’19” 280 26″
47. 27 Lenderink Peter Rabobank Development Tm .32’19” 280 26″
48. 22 Budding Martijn Rabobank Development Tm .32’19” 280 26″
49. 28 Meijers Jeroen Rabobank Development Tm .32’19” 280 26″
50. 1 Asselman Jesper Roompot Oranje Peloton .32’21” 415 28″
51. 4 Looij Andre Roompot Oranje Peloton .32’21” 415 28″
52. 2 de Vries Berden Roompot Oranje Peloton .32’21” 415 28″
53. 8 van Goethem Brian Roompot Oranje Peloton .32’21” 415 28″
54. 145 Stroetinga Wim Parkhotel Valkenburg CT .32’23” 509 30″
55. 143 Blokker Joris Parkhotel Valkenburg CT .32’23” 509 30″
56. 146 van Breda Rick Parkhotel Valkenburg CT .32’23” 509 30″
57. 147 van den Berg Jim Parkhotel Valkenburg CT .32’23” 509 30″
58. 142 Beukeboom Dion Parkhotel Valkenburg CT .32’23” 718 30″
59. 208 Landa Oscar Team Coop-Oster Hus .32’25” 078 32″
60. 204 Hagen Krister Team Coop-Oster Hus .32’25” 078 32″
61. 207 Jensen August Team Coop-Oster Hus .32’25” 263 32″
62. 203 Galta Frederik Strand Team Coop-Oster Hus .32’25” 263 32″
63. 206 Hoelgaard Markus Team Coop-Oster Hus .32’25” 263 32″
64. 201 Blikra Havaard Team Coop-Oster Hus .32’25” 263 32″
65. 31 Barker Yanto One Pro Cycling .32’27” 029 34″
66. 71 Degreve Martijn Team3M .32’27” 387 34″
67. 77 Vermeulen Emiel Team3M .32’27” 387 34″
68. 72 Janssens Jimmy Team3M .32’27” 387 34″
69. 75 Van Speybroeck Tim Team3M .32’27” 387 34″
70. 78 Vingerling Michael Team3M .32’27” 387 34″
71. 73 Peyskens Dimitri Team3M .32’27” 387 34″
72. 76 Vereecken Nicolas Team3M .32’27” 387 34″
73. 123 Groen Ike CT Join’s-De Rijke .32’27” 569 34″
74. 117 Krul Stef Metec-TKH CT p/b Mantel .32’29” 918 36″
75. 112 Eising Tijmen Metec-TKH CT p/b Mantel .32’29” 918 36″
76. 115 Hamelink Jasper Metec-TKH CT p/b Mantel .32’29” 918 36″
77. 118 Riesebeek Oscar Metec-TKH CT p/b Mantel .32’29” 918 36″
78. 113 Gmelich Meijling Jarno Metec-TKH CT p/b Mantel .32’29” 918 36″
79. 132 Bokeloh Jonas SEG Racing .32’31” 449 38″
80. 131 Biermans Jenthe SEG Racing .32’31” 564 38″
81. 137 van den Berg Julius SEG Racing .32’31” 564 38″
82. 136 Jiang Zhi Hui SEG Racing .32’31” 564 38″
83. 97 Tomio Giacomo Roth Skoda .32’33” 187 40″
84. 92 Brüngger Nico Roth Skoda .32’33” 187 40″
85. 98 Vaccher Andrea Roth Skoda .32’33” 187 40″
86. 93 Cecchin Alberto Roth Skoda .32’33” 187 40″
87. 96 Thalmann Roland Roth Skoda .32’33” 187 40″
88. 95 Pasqualon Andrea Roth Skoda .32’33” 392 40″
89. 141 Bakker Dennis Parkhotel Valkenburg CT .32’34” 196 41″
90. 125 Meijers Daan CT Join’s-De Rijke .32’35” 222 42″
91. 126 van Reek Timon CT Join’s-De Rijke .32’35” 222 42″
92. 121 de Greef Robbert CT Join’s-De Rijke .32’35” 222 42″
93. 124 Hereijgers Kobus CT Join’s-De Rijke .32’35” 222 42″
94. 148 Zanotti Marco Parkhotel Valkenburg CT .32’35” 516 42″
95. 152 Dielissen Bart Baby Dump Cyclingteam .32’37” 283 44″
96. 155 Kers Koos Jeroen Baby Dump Cyclingteam .32’37” 283 44″
97. 158 van Schip Jan Willem Baby Dump Cyclingteam .32’37” 283 44″
98. 153 Dijkstra Martijn Baby Dump Cyclingteam .32’37” 283 44″
99. 13 De Bondt Dries Veranda Willems CT .32’37” 395 44″
100. 187 Pedersen Casper Riwal Platform CT .32’39” 412 46″
101. 182 Brochner Nicolai Riwal Platform CT .32’39” 475 46″
102. 188 Von Folsach Casper Riwal Platform CT .32’39” 475 46″
103. 181 Jörgensen Jonas Aaen Riwal Platform CT .32’39” 475 46″
104. 241 Houwers Bor Sensa-Kanjers v Kanjers .32’41” 760 48″
105. 244 Ratering Timon Sensa-Kanjers v Kanjers .32’41” 760 48″
106. 247 Stronks Ivo Sensa-Kanjers v Kanjers .32’41” 760 48″
107. 245 Schouten Daan Sensa-Kanjers v Kanjers .32’41” 760 48″
108. 248 Verdick Gijs Sensa-Kanjers v Kanjers .32’41” 760 48″
109. 246 Schreurs Mark Sensa-Kanjers v Kanjers .32’41” 760 48″
110. 7 van Ginneken Sjoerd Roompot Oranje Peloton .32’42” 070 49″
111. 6 van Empel Etienne Roompot Oranje Peloton .32’42” 225 49″
112. 43 Holohan Liam Madison Genesis .32’43” 465 50″
113. 46 Northey Michael James Madison Genesis .32’43” 465 50″
114. 41 Cronshaw Matthew Madison Genesis .32’43” 465 50″
115. 44 Horton Tobyn Madison Genesis .32’43” 465 50″
116. 47 Evans Joe Madison Genesis .32’43” 465 50″
117. 42 Holmes Matthew Madison Genesis .32’43” 465 50″
118. 45 McNally Mark Madison Genesis .32’43” 465 50″
119. 48 Stewart Thomas Madison Genesis .32’43” 465 50″
120. 224 de Kort Bram WV De Jonge Renner .32’45” 439 52″
121. 222 Bosters Jurriën WV De Jonge Renner .32’45” 439 52″
122. 225 Kelderman Martin WV De Jonge Renner .32’45” 439 52″
123. 223 Cremers Paul WV De Jonge Renner .32’45” 439 52″
124. 226 Lindenburg Jim WV De Jonge Renner .32’45” 439 52″
125. 221 Bos Maikel WV De Jonge Renner .32’45” 439 52″
126. 193 Jorgensen Christian Mob Team ColoQuick .32’47” 401 54″
127. 196 Lund Christian Nyvang Team ColoQuick .32’47” 401 54″
128. 194 Vorre Louring Aske Team ColoQuick .32’47” 401 54″
129. 197 Nielsen Jesper Odgaard Team ColoQuick .32’47” 401 54″
130. 192 Herforth Jensen Dennis Team ColoQuick .32’47” 401 54″
131. 195 Madsen Jakob Gye Team ColoQuick .32’47” 401 54″
132. 198 Sörensen Jimmi Team ColoQuick .32’47” 401 54″
133. 216 Potze Niels NWV Groningen .32’49” 640 56″
134. 211 Bathoorn Floran NWV Groningen .32’49” 640 56″
135. 214 Meewisse John NWV Groningen .32’49” 640 56″
136. 217 Rijpma Coen NWV Groningen .32’49” 640 56″
137. 212 Harms Jos NWV Groningen .32’49” 640 56″
138. 215 Mensink Rick NWV Groningen .32’49” 640 56″
139. 218 Timmermans Justin NWV Groningen .32’49” 640 56″
140. 233 Geserick Ocko UWTC De Volharding .32’51” 041 58″
141. 236 Schmidt Yondi UWTC De Volharding .32’51” 041 58″
142. 231 Bley Sidney UWTC De Volharding .32’51” 041 58″
143. 237 Stöpler Nick UWTC De Volharding .32’51” 041 58″
144. 232 de Vries Roel UWTC De Volharding .32’51” 041 58″
145. 235 Nikkels Melle UWTC De Volharding .32’51” 041 58″
146. 238 van den Hengel Bob UWTC De Volharding .32’51” 041 58″
147. 74 Sleurs Christophe Team3M .32’53” 613 1’00”
148. 61 Leysen Senne Lotto Soudal U23 .33’00” 021 1’07”
149. 134 Havik Yoeri SEG Racing .33’00” 085 1’07”
150. 66 Van Gompel Mathias Lotto Soudal U23 .33’00” 226 1’07”
151. 122 Groen Dex CT Join’s-De Rijke .33’03” 534 1’10”
152. 151 Bugter Luuc Baby Dump Cyclingteam .33’10” 468 1’17”
153. 91 Bresciani Michael Roth Skoda .33’15” 529 1’22”
154. 242 Kweldam Nick Sensa-Kanjers v Kanjers .33’15” 585 1’22”
155. 185 Mygind Rasmus Riwal Platform CT .33’16” 260 1’23”
156. 135 Jakobsen Fabio SEG Racing .33’17” 370 1’24”
157. 17 Van Breussegem Elias Veranda Willems CT .33’21” 649 1’28”
158. 228 van Iersel Youri WV De Jonge Renner .33’23” 004 1’30”
159. 82 Bouhanni Rayanne AWT GreenWay .33’23” 017 1’30”
160. 183 Jorgensen kasper Linde Riwal Platform CT .33’23” 138 1’30”
161. 138 van Dongen Ricardo SEG Racing .33’23” 143 1’30”
162. 234 Koeman Bjorn UWTC De Volharding .33’23” 144 1’30”
163. 184 Morkov. Jesper Riwal Platform CT .33’23” 157 1’30”
164. 157 Timmermans Tristan Baby Dump Cyclingteam .33’23” 192 1’30”
165. 202 Borresen Magnus Team Coop-Oster Hus .33’23” 248 1’30”
166. 213 Lindeman Adrie NWV Groningen .33’23” 290 1’30”
167. 88 Molly Kenny AWT GreenWay .33’23” 309 1’30”
168. 87 Lehky Roman AWT GreenWay .33’23” 414 1’30”
169. 144 Graziato Massimo Parkhotel Valkenburg CT .33’23” 424 1’30”
170. 243 Olieman Mark Sensa-Kanjers v Kanjers .33’23” 500 1’30”
171. 23 Cornelisse Mitchell Rabobank Development Tm .33’23” 562 1’30”
172. 156 Sweering Harry Baby Dump Cyclingteam .33’23” 743 1’30”
173. 154 Eefting Roy Baby Dump Cyclingteam .33’23” 743 1’30”
174. 114 Goeree Niels Metec-TKH CT p/b Mantel .33’23” 752 1’30”
175. 227 Snijder Kevin WV De Jonge Renner .33’23” 777 1’30”
176. 127 Vierhouten Gino Luca CT Join’s-De Rijke .33’23” 778 1’30”
177. 116 Kreder Stefan Metec-TKH CT p/b Mantel .33’23” 822 1’30”
178. 186 Moch Kongstad Tobias Riwal Platform CT .33’23” 913 1’30”
179. 68 Wouters Enzo Lotto Soudal U23 .33’23” 918 1’30”
180. 94 Eckmann Yannick Roth Skoda .33’23” 947 1’30”
181. 63 Goolaerts Michael Lotto Soudal U23 .33’23” 964 1’30”
182. 111 Ariesen Johim Metec-TKH CT p/b Mantel .33’23” 971 1’30”
183. 53 Jansen Amund Grondahl Team Joker .33’23” 976 1’30”

Renners na tijdslimiet

184. 205 Hausken Jabobsen Tormod Team Coop-Oster Hus .40’24” 320 8’31”
185. 3 Kerkhof Tim Roompot Oranje Peloton .40’50” 540 8’57”
186. 5 Slik Ivar Roompot Oranje Peloton .40’50” 582 8’57”

De navolgende deelnemers hebben de wedstrijd beëindigd:

Nr. Renner Ploeg Reden

58 Wilson Edvin Team Joker DNS

Aantal niet gestart
1 Aantal gestart
186 Aantal overgebleven
183
Renners na tijdslimiet
205, 3, 5 Renners opgegeven
Please follow and like us:

Stroetinga wint Ronde van Midden-Nederland 2014

Zondag 31 augustus 2014

Wim Stroetinga heeft in Utrecht de Ronde van Midden-Nederland op zijn naam gebracht. De sprinter van Koga won de sprint van het peloton nadat in de slotkilometers nog een kopgroep van zes werd terug gehaald. Tweede werd Eduard Michael Grosu van Vini Fantini, derde André Looij van het Rabobank Development Team. Het was de derde zege voor Stroetinga in deze wedstrijd. “De vorige keer dat ik won in 2011 won ik met een solo, maar deze keer leek een massasprint onafwendbaar. Er was op het laatst nog een groep vooruit, maar ik voelde wel aan dat die gegrepen gingen worden. Ons treintje dreigde even te ontsporen toen er nog een grote valpartij was in de laatste kilometer, maar ik kon aanhaken bij Vini Fantini en voelde al snel dat het gewonnen spel was.” Stroetinga hoopt zich de komende weken nog vaker in de kijker te rijden, nu Koga stopt. “Ik heb nog niets concreets bij een profploeg en kan niet veel anders doen dan me tonen. Volgende week een nieuwe kans in de Kernenomloop Echt-Susteren.”

Sterke kopgroep

De kopgroep waar Stroetinga op doelde was een groep met Mike Teunissen (Rabo DT), Jarno Gmelich Meijling (Metec), Jim van den Berg (Koga), Sjoerd Kouwenhoven (De Rijke) en Gert-Jan Bosman en James Judd (beiden Parkhotel). Zij trokken op vijftien kilometer van de streep in de aanval, maar zagen hun marge snel terug lopen toen de contouren van de Universiteit van Utrecht weer op doemden. Jim van den Berg zag als ploeggenoot van Stroetinga nog lang kansen. “Ik ging zelf aan en zag wie er naar toe kwamen en dat dit toch sterke mannen waren. Tegen het peloton was echter niet op te boksen, dan is het mooi dat je ploeggenoot nog wint.” Lang gewacht Er werd in deze 58e Ronde van Midden-Nederland lang gewacht voordat er een kopgroep de ruimte kreeg. Vele aanvallers ten spijt duurde het tot halfweg koers voordat vijf renners weg wisten te komen: Michael Reihs ( Cult Energy), Remco te Brake (Metec), Robbert de Greef (Koga), Havaard Blikra (Osterhus-Ridley) en Johan Coenen (Differdange). Zij kregen maximaal 1 minuut 50, maar op de dijk tussen Amerongen en Wijk bij Duurstede werd daar al een minuut afgereden en niet veel later waren de vijf gegrepen. De Greef hield er wel de prijs van de strijdlust aan over, Blikra werd bergkoning van deze ronde. (Bron: cyclingonnline.nl)

Verslag RTV Utrecht

Bekijk via onderstaande link het verslag van RTV Utrecht.

Verslag RTV Utrecht

Results powered by ProCyclingStats

Rider Team EuT Time
1  STROETINGA Wim Koga Cycling Team 40 4:26:50
2  GROSU Eduard Michael Vini Fantini Nippo 30 ,,
3  LOOIJ Andre Rabobank Development Team 16 ,,
4  SOBRINO MARTINEZ Joaquin Team Differdange – Losch 12 ,,
5  OLLEGAARD Morten Riwal Platform Cycling Team 10 ,,
6  HAVIK Yoeri Cyclingteam de Rijke 8 ,,
7  DE BOER Joris Parkhotel Valkenburg CT 6 ,,
8  VAN DER WEIJST Geert Cyclingteam Jo Piels 3 ,,
9  EEFTING Roy Parkhotel Valkenburg CT ,,
10  SUAREZ MARTINEZ Kevin Team Differdange – Losch ,,

Go to full results

Please follow and like us: