60e RONDE VAN MIDDEN NEDERLAND

                  Uitslag 2e Etappe (Rit in lijn over 198 km)

                 UCI CLASS 2.2 - TEAM RACE op 28 Augustus 2016
            Organization: Stichting Wielerpromotie Midden-Nederland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  15 Opie, Chris               One Pro Cycling           *  4:27:08
  2  56 Ista, Kevyn               Wallonie Bruxelles Gr Pr  *   z.t.
  3  64 Lecroq, Jeremy            Klein Constantia          *   z.t.
  4  68 Sisr, Frantisek           Klein Constantia              z.t.
  5 108 van Trijp, Maarten        Metec TKH p/b Manten CT       z.t.
  6  96 te Brake, Remco           Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
  7  88 Talen, Jordi              CT Join's-de Rijke            z.t.
  8   1 Kruopis, Aidis            Veranda's Willems CT          z.t.
  9  36 Planckaert, Edward        Lotto Soudal U23              z.t.
 10  43 Krieger, Alexander        Leopard Pro Cycling           z.t.
 11 156 Jakobsen, Fabio           SEG Racing Academy            z.t.
 12 134 Hatz, Christopher         Team Kuota-Lotto              z.t.
 13 151 Ariesen, Tim              SEG Racing Academy            z.t.
 14 102 Hamelink, Jasper          Metec TKH p/b Manten CT       z.t.
 15 115 Horton, Tobyn             Madison Genesis               z.t.
 16  81 Bugter, Luuc              CT Join's-de Rijke            z.t.
 17   2 Calleeuw, Joeri           Veranda's Willems CT          z.t.
 18  41 Brockhoff, Jan            Leopard Pro Cycling           z.t.
 19 128 Wetterhall, Alexander     Team Tre Berg-Bianchi         z.t.
 20  18 Williams, Peter           One Pro Cycling               z.t.
 21  75 Olieslagers, Bob          Rabobank Development Tm       z.t.
 22 177 Nielsen, Jesper           Team ColoQuick-Cult           z.t.
 23 158 van den Berg, Julius      SEG Racing Academy            z.t.
 24  32 Ghijs, Robbe              Lotto Soudal U23              z.t.
 25  38 Verwilst, Aaron           Lotto Soudal U23              z.t.
 26 187 Timmermans, Justin        Baby Dump Cycling Team        z.t.
 27  42 Foti, Carmelo             Leopard Pro Cycling           z.t.
 28  34 Honore Frolich, Mikkel    Lotto Soudal U23              z.t.
 29  23 Brusselman, Twan          Cycling Team Jo Piels         z.t.
 30  28 van Rhee, Joey            Cycling Team Jo Piels         z.t.
 31  21 Bakker, Stephan           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 32  22 Bosman, Gert-Jan          Cycling Team Jo Piels         z.t.
 33 104 Lindenburg, Jim           Metec TKH p/b Manten CT       z.t.
 34  53 Dernies, Tom              Wallonie Bruxelles Gr Pr      z.t.
 35 181 Vermeer, Tom              Baby Dump Cycling Team        z.t.
 36  17 Smith, Dion               One Pro Cycling               z.t.
 37 103 Krul, Stef                Metec TKH p/b Manten CT       z.t.
 38 127 Magnusson, Kim            Team Tre Berg-Bianchi         z.t.
 39 113 Evans, Joe                Madison Genesis               z.t.
 40  72 Cornelisse, Mitchell      Rabobank Development Tm       z.t.
 41 122 Faglum, Marcus            Team Tre Berg-Bianchi         z.t.
 42  58 Warnier, Antoine          Wallonie Bruxelles Gr Pr      z.t.
 43 137 Weinzeihmer, Richard      Team Kuota-Lotto              z.t.
 44  45 Nommela, Aksel            Leopard Pro Cycling           z.t.
 45  13 Domagalski, Karol         One Pro Cycling               z.t.
 46  31 Dewulf, Stan              Lotto Soudal U23              z.t.
 47 106 Riesebeek, Oscar          Metec TKH p/b Manten CT       z.t.
 48 172 Bendixen, Louis           Team ColoQuick-Cult           z.t.
 49  63 Cavagna, Remi             Klein Constantia              z.t.
 50  35 Leysen, Senne             Lotto Soudal U23              z.t.
 51  44 Mandrysch, John           Leopard Pro Cycling           z.t.
 52 107 van der Zwet, Arno        Metec TKH p/b Manten CT       z.t.
 53  65 Lehky, Roman              Klein Constantia              z.t.
 54  51 Chevalier, Olivier        Wallonie Bruxelles Gr Pr     4:27:15     0:07
 55  73 Godrie, Stan              Rabobank Development Tm       z.t.
 56  25 Janssen, Adriaan          Cycling Team Jo Piels        4:27:17     0:09
 57 202 Olivier, Daan             WV De Jonge Renner            z.t.
 58  66 Molly, Kenny              Klein Constantia              z.t.
 59  27 Rodenburg, Tim            Cycling Team Jo Piels         z.t.
 60  91 Bakker, Dennis            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 61 157 Kooistra, Marten          SEG Racing Academy            z.t.
 62 152 Biermans, Jenthe          SEG Racing Academy            z.t.
 63 131 Loer, Lukas               Team Kuota-Lotto              z.t.
 64  98 Schulting, Peter          Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 65 133 Freienstein, Raphael      Team Kuota-Lotto              z.t.
 66  76 Tusveld, Martijn          Rabobank Development Tm       z.t.
 67 126 Larsen, Richard           Team Tre Berg-Bianchi         z.t.
 68  82 de Greef, Robbert         CT Join's-de Rijke            z.t.
 69  55 Dufrasne, Jonathan        Wallonie Bruxelles Gr Pr      z.t.
 70 135 Henn, Luca                Team Kuota-Lotto              z.t.
 71  92 Beukeboom, Dion           Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 72 138 Westmattelmann, Daniel    Team Kuota-Lotto              z.t.
 73 154 Bak Klaris, Magnus        SEG Racing Academy            z.t.
 74 101 Gmelich Meijling, Jarno   Metec TKH p/b Manten CT       z.t.
 75  78 Wouters, Sieben           Rabobank Development Tm       z.t.
 76  37 van Gompel, Mathias       Lotto Soudal U23              z.t.
 77 201 Goos, Marc                WV De Jonge Renner            z.t.
 78  84 Groen, Ike                CT Join's-de Rijke            z.t.
 79  11 Baylis, Thomas            One Pro Cycling               z.t.
 80 185 Ottema, Rick              Baby Dump Cycling Team       4:27:24     0:16
 81 175 Louring Vorre, Aske       Team ColoQuick-Cult           z.t.
 82 153 de Jong, Martijn          SEG Racing Academy           4:27:32     0:24
 83 136 Huppertz, Joshua          Team Kuota-Lotto              z.t.
 84 221 Bhogal, Alex              UWTC De Volharding            z.t.
 85  61 Bico, Miguel              Klein Constantia             4:27:45     0:37
 86  94 Ockeloen, Jasper          Parkhotel Valkenburg CT      4:27:51     0:43
 87 155 Evensen, Henrik           SEG Racing Academy            z.t.
 88  71 Bouwmans, Dylan           Rabobank Development Tm       z.t.
 89  54 Deruette, Thomas          Wallonie Bruxelles Gr Pr      z.t.
 90  24 de Kleijn, Arvid          Cycling Team Jo Piels        4:28:04     0:56
 91 112 Cronshaw, Matthew         Madison Genesis              4:28:07     0:59
 92  52 Delfosse, SÚbastien       Wallonie Bruxelles Gr Pr     4:28:14     1:06
 93 225 Overste, Matthew          UWTC De Volharding           4:28:16     1:08
 94  33 Goolaerts, Michael        Lotto Soudal U23             4:28:20     1:12
 95 186 Sweering, Harry           Baby Dump Cycling Team       4:28:21     1:13
 96 116 Stewart, Thomas           Madison Genesis               z.t.
 97 114 Gunman, Taylor            Madison Genesis              4:28:24     1:16
 98 174 Jensen, Dennis            Team ColoQuick-Cult          4:28:38     1:30
 99  93 Beckeringh, Derk Abel     Parkhotel Valkenburg CT      4:28:40     1:32
100  97 van den Berg, Jim         Parkhotel Valkenburg CT      4:29:41     2:33
101 188 van Breda, Rick           Baby Dump Cycling Team        z.t.
102 203 Cremers, Paul             WV De Jonge Renner           4:30:07     2:59
103 162 Caseny Catala, Ruben      Massi-Kuwait Cycl Proj        z.t.
104 204 Lowik, Robin              WV De Jonge Renner            z.t.
105 192 Harbers, Lorenzo          Sensa-Kanjers v Kanjers       z.t.
106 208 van 't Westeinde, Gijs    WV De Jonge Renner            z.t.
107 125 H÷÷g, Gustav              Team Tre Berg-Bianchi         z.t.
108 121 Bengtsson, Ludvig         Team Tre Berg-Bianchi         z.t.
109 132 Braun, Julian             Team Kuota-Lotto              z.t.
110 176 Nyvang Lund, Christian    Team ColoQuick-Cult           z.t.
111 124 Gustavsson, Niklas        Team Tre Berg-Bianchi         z.t.
112 184 Kers, Koos Jeroen         Baby Dump Cycling Team        z.t.
113 194 Houwers, Bor              Sensa-Kanjers v Kanjers       z.t.
114 182 Doets, Marco              Baby Dump Cycling Team        z.t.
115 166 Pintado, Julio Madrigal   Massi-Kuwait Cycl Proj        z.t.
116   7 van Breussegem, Elias     Veranda's Willems CT         4:30:15     3:07
117 105 Lohuis, Luuk              Metec TKH p/b Manten CT      4:30:32     3:24
118 171 Anderberg, Hampus         Team ColoQuick-Cult          4:34:04     6:56
119 178 Vingegaard, Jonas         Team ColoQuick-Cult           z.t.
120 206 van Helvoirt, Nick        WV De Jonge Renner            z.t.
121 216 Reink, Rutger             NWV Groningen                 z.t.
122  86 Mulhern, Mitchell         CT Join's-de Rijke            z.t.
Uit de wedstrijd:
      3 Cordeel, Sander           Veranda's Willems CT       Strijd gestaakt
      4 Dhaene, Brecht            Veranda's Willems CT       Strijd gestaakt
      5 Ghyselinck, Jan           Veranda's Willems CT       Strijd gestaakt
      6 Premont, Christophe       Veranda's Willems CT       Strijd gestaakt
      8 Van Zummeren, Stef        Veranda's Willems CT       Strijd gestaakt
     12 Bialoblocki, Marcin       One Pro Cycling            Strijd gestaakt
     14 McCormick, Hayden         One Pro Cycling            Niet gestart
     16 O`Shea, Glenn             One Pro Cycling            Strijd gestaakt
     26 Reinders, Elmar           Cycling Team Jo Piels      Strijd gestaakt
     46 Olesen, Patrick           Leopard Pro Cycling        Strijd gestaakt
     47 Silvestre, Fabio          Leopard Pro Cycling        Strijd gestaakt
     48 Vanden Bak, Laurent       Leopard Pro Cycling        Strijd gestaakt
     57 Delfosse, Florent         Wallonie Bruxelles Gr Pr   Strijd gestaakt
     74 Nieuwpoort, Jelle         Rabobank Development Tm    Strijd gestaakt
     77 van der Heijden, Maik     Rabobank Development Tm    Strijd gestaakt
     95 Nolten, Bram              Parkhotel Valkenburg CT    Strijd gestaakt
    161 Alajmi, Absulhadi         Massi-Kuwait Cycl Proj     Strijd gestaakt
    163 Costa Soria, Alex         Massi-Kuwait Cycl Proj     Strijd gestaakt
    164 Tigrine, Mehndi           Massi-Kuwait Cycl Proj     Strijd gestaakt
    167 Vilanova, Marc Marsa      Massi-Kuwait Cycl Proj     Strijd gestaakt
    173 Jensen, Kristian          Team ColoQuick-Cult        Strijd gestaakt
    183 Hooghiemster, RenÚ        Baby Dump Cycling Team     Strijd gestaakt
    191 de Jong, Robert           Sensa-Kanjers v Kanjers    Strijd gestaakt
    195 Houwers, Xaf              Sensa-Kanjers v Kanjers    Strijd gestaakt
    196 Janssen, Marc             Sensa-Kanjers v Kanjers    Strijd gestaakt
    198 van den Esschert, Daan    Sensa-Kanjers v Kanjers    Strijd gestaakt
    205 Akkermans, Lars           WV De Jonge Renner         Strijd gestaakt
    207 van Iersel, Youri         WV De Jonge Renner         Strijd gestaakt
    212 Boskamp, Melvin           NWV Groningen              Strijd gestaakt
    213 Goeree, Rick              NWV Groningen              Strijd gestaakt
    214 Potze, Niels              NWV Groningen              Strijd gestaakt
    215 Potze, Olaf               NWV Groningen              Strijd gestaakt
    218 Wijkel, Stan              NWV Groningen              Strijd gestaakt
    222 Gijsbers, Laurens         UWTC De Volharding         Strijd gestaakt
    223 Hagen, Paul               UWTC De Volharding         Strijd gestaakt
    224 Hoogenboom, Niels         UWTC De Volharding         Strijd gestaakt
    226 van Eis, Fabian           UWTC De Volharding         Strijd gestaakt
    227 van Haaster, Jasper       UWTC De Volharding         Strijd gestaakt
    228 van Mierle, Jasper        UWTC De Volharding         Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.472 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 10s  2e: 6s  3e: 4s